SIBERIAN WELLNESS

Bizler Sibirya’da doğduk ve yirmi iki yıl boyunca burada yabani Sibirya bitkilerine dayanan sağlık, spor ve güzellik için doğal ürünler üretiyoruz. Yirmi iki yıldır bizler ürünlerimizi tüm dünya ile paylaşıyoruz: Avrupa, ABD, Hindistan, Vietnam ve BDT ülkelerinde yüzbinlerce insan Siberian Wellness’e güveniyorlar.

Yenilik arayışında!

Bizler bu yıl guncellendik: yeni bir adımız, imajımız ve logomuz var. Siberian Health LLC Siberian Wellness’e dönüştü. Neden mi?

Bizleri 65 ülkede tanıyorlar

Siberian Wellness: üç kıtada ticaret!

Bugün Siberian Wellness ürünlerini dünyanın üç kıtasında bulunan 65 ülkeden sipariş etmek mümkün! Müşteriler ve Danışmanlar için Şirket Hizmet Merkezlerimiz AB, ABD, Vietnam, Meksika, Rusya ve BDT ülkeleri dahil 26 ülkede mevcuttur. Her ülke, kocaman bir pazar, tükenmez bir potansiyeldir. Ürün gruplarımız her yerde aktüeldir, çünkü sağlıklı bir yaşam tarzına duyulan ihtiyaç, gezegenin tüm nüfusu için birdir. Ürünlerimizle onlarca ülkedeki insanların kalbini fethettikten sonra bizler emin olarak şunu diyebiliriz: Sibirya’nın kalbinden gelen ürünleri dünyanın her köşesinde alkışlar ile karşılıyorlar!

Şirketin özgeçmişi

20 yıldan uzunca bir süre önce bizler piyasaya cesur bir fikirle girdik: tüketiciye Sibirya’nın yabani bitkilerin temelinde formüle edilen ve sağlık ile güzelliği destekleyen ürünleri önermek. Bizim kaynaklarımız; korunmuş Sibirya bölgesinin tüm zenginliğinin yanı sıra kronobiyoloji, endoekoloji ve adaptif tıp alanındaki bilimsel gelişmelerden ibaret idi. O zamandan beri dünyanın onlarca ülkesinde milyonlarca insan Siberian Wellness ürünlerinin hayranı oldular!

Sosyal sorumluluk

Bak! Düşün! Hareket et!

Bizler artık başarılı ve güçlüyüz Tüm bu yıllar boyunca bize gizli rezervlerini bağışlayan etrafımızdaki dünyanın rolünü çok takdir ediyor ve artık iyiliğe karşılık olarak dünya için iyilik yapma zamanının geldiğini anlıyoruz. Bu nedenle bizler World Around You projesini yarattık; bu, şaşırtıcı bitki ve hayvan krallığının restorasyonuna ve korunmasına yönelik programlara katılma fırsatıdır. WWF ile birlikte biler kar leoparını (irbisi) koruyor, “Baykal ekolojik dalgası” ile işbirliği içinde ise gezegenimizdeki en büyük gölün ekolojisini inceliyoruz …

Etrafına bak, panoramik düşün, küresel olarak hareket et! Siberian Wellness ile birlikte sen dünyaya yardım ediyorsun.